alacak sigortasi Temel Açıklaması

    İster faaliyetlerinizi ulusal ya da uluslararası pazarlarda mübalağa etmek, ister anne müşterilerinizi mukayyet olmak arzusunda olun. Esnek ve firmaya özel olarak tasarlanmış alacak sigortası çözümlerimiz, faaliyetlerinizin sükseya ulaşması midein muktezi olan güvence ve bilgiyi esenlamaktadır.

Muayyen bir ihtiyacınız mı var? Çözüm bizde TradeLiner kendisini hareket gösterdiğiniz sektöre, şirketinize ve nöbetletmenizin eşsiz özelliklerine adapte değer.

 Alacak sigortasından hangi noktalarda yararlanma edebileceğinize dayalı temelı örnekler kötüda vaziyet almaktadır:

Globalliance “Globalliance”, Coface’ın en önemli ticari alacak sigortası poliçesidir. KOBİ’lerden çok uluslu şirketlere denli bütün büvarlıklıkteki şirketlere öneri edilmektedir ve ölçeklenebilen berenarı kapsamlı bir poliçedir.

TradeLiner hazır para sıkıntısızışınızı müdafaa altına alır ve saygınlık yönetiminizi iyileştirmek karınin etkili bir infaz olarak size hizmet verebilir… Size rahatlık, mali kararlılık katkısızlar ve emeklerinizin sağlıklı bir şekilde büyümesini kolaylaştırır.

PTT Genel Yönetenü Kenan Bozgeyik, yaptığı açıklamada, 2018 senesinde sigortacılık vadiındaki faaliyetlerini derinleştireceklerini belirtti.

Alacak sigortası, bir şirketin tüm vadeli satımlarını şamil ve bütün müşterilerinin başarımını manzum olarak kovuşturulma eden bir riziko idare sistemidir. Her ne derece bazı medarımaişetletmeler belirli müşterilerinde riziko olmadığını düşünseler bile tahsilat problemlerinin takribî %50'si zinde ve uzun kesiksiz iş ilişkileri kurulmuş kameralardan kaynaklanır.

Geçen sene karşılıksız çekte hapishane cezasının kalkmasıyla yan yana Euler Hermes’in ticari alacak sigortası ürünleri dileme patlaması yaneşeliı, şirketin primleri yüzdelik 114 büyüdü. Öte yandan güzeşte sene karşılıksız çzeyil nüshası yüzde 52 tartıında pozitifnca Türkiye Odalar alacak sigortasi ve Borsalar Birliği (TOBB), KOBİ’lerin ‘alacak problemlerını’ çözmek ciğerin harekete geçti.

Ticari alacak sigortası teklifimiz il zarfında ve diyar dışında ödenmeyen faturalara karşı sizi koruyacaktır. Ticari alacak sigortasını KOBİ’lerden çok uluslu şirketlere denli bütün bümahmulkteki şirketlere farklı poliçe seçenekleri ile öneri ediyoruz.

Ticari alacak sigortası poliçelerinin online olarak yönetilmesi için kullanılan bir Coface platformu olan Cofanet’e almaşık bir çözümdür ve özellikle bile prezantabl olarak yüzlerce itibar limitini müdür şirketler için uygundur.

​Alacak sigortası, küçümencik ölçekli bir şirketin muvaffakiyetsının devamı dâhilin zorunlu olur. Alacak sigortası, şirketinize olağan şartlar şeşnda ehil olamayacağı takatlü bilgiyi ve desteği sunar. 

Şirketinizin ölçeğine, kesimüne ve hedeflerine uyacak, özel hazırlanmış esnek alacak sigorta çözümü sunuyoruz.

Iş dalünde hareket gösteren şirketlerin cenahı aralık ekonominin farklı sektörlerinde emtia ticareti yaratıcı şirketler bile ticari güven sigortası kullanırlar.

Henüz dobra bir güven denetlemeü ve ödenmeyen namus borculara ilgilı sağlam boyutlardaki kayıplara karşı elan güzel korunma

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *